504 127 070
506 158 918
biuro@phuproma.com.pl

SMARY WIELOZADANIOWE

UG-406

jest wysokiej jakości smarem aerozolu opartym na bazie wysoko rafinowanego lepkiego oleju.

Produkt zawiera składniki hydrofobowe i zapobiegające korozji oraz mikroskopijne cząstki stałe. Cząsteczki te są obojętne, mają bardzo niski współczynnik tarcia i wytrzymują bardzo wysokie ciśnienie, zapobiegając w ten sposób korozji ciernej. Dodatki EP nie są toksyczne.

Smar UG-406 umożliwia pracę przy dużych obciążeniach i prędkościach . Zapewnia optymalną ochronę przed zużyciem materiałów oraz ochronę antykorozyjną

Zastosowanie: Wszystkie miejsca, gdzie trwałe i wysokiej jakości smarowanie musi być zapewnione, w środowisku wilgotnym, w otwartych i zamkniętych układach, tj.: łożyska, łożyska ślizgowe, styki ślizgowe, kable i łańcuchy. Polecane dla przemysłu ciężkiego morskiego, transportu, rolnictwa, przemysłu wydobywczego.

Opakowanie: 400ml aerozol

SL-316

Smar wysokotemperaturowy oparty na oleju syntetycznym. Zapewnia smarowanie mechanizmów i ochronę przed ich zużyciem w temperaturze od -20°C do 260°C. Nie zwęgla się i nie tworzy gumowych osadów oraz nie twardnieje w wysokich temperaturach. Posiada bardzo dobre właściwości antykorozyjne. Posiadając właściwości detergentu w wysokich temperaturach, zapewnia czyste smarowanie układów. Klasa NLGI: 2.

Zastosowanie: Zalecany do użytku w urządzeniach mechanicznych i elektrycznych, gdzie wymagane jest ciągłe smarowanie przy nieustannej pracy w podwyższonej temperaturze. Stosowany do ruchomych części pracujących w bardzo wysokich temperaturach, w łańcuchach rolkowych, rolkach transportowych w piecach. Polecany przy produkcji opakowań szklanych: w podajnikach i pozostałych mechanizmach, łańcuchach i belkach w maszynach produkcyjnych paneli drewnianych.

Opakowanie: aerozol 400ml

UG-400

smar oparty na oleju mineralnym i kompleksie litowym. Zawiera inhibitory korozji oraz nietoksyczne dodatki uszlachetniające. Stosowany do długoterminowego smarowania, przy wysokich prędkościach, w otwartych i zamkniętych układach. Polecany do smarowania łożysk, łożysk ślizgowych, kabli, łańcuchów. Zachowuje stabilność w temperaturze -30°C do + 160°C

ZaletyOpakowania: aerozol 400ml.

MG-405

Wysokiej jakości smar oparty na dwusiarczku molibdenu. Zachowuje stabilność w temperaturze -15°C do + 180°C oraz znakomicie smaruje i penetruje. Jest odporny na wodę oraz zapewnia dobrą ochronę przed korozją. MOS2 Grease 405 zmniejsza zużycie smarowanych mechanizmów i jest odpowiedni do stosowania przy wysokim ciśnieniu oraz dużym obciążeniu. Smar charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami adhezyjnymi, nie spada podczas wysokich obrotów.

Zastosowanie: jest przeznaczony do stosowania zarówno w systemach zamkniętych jak i otwartych: łożyskach, łożyskach ślizgowych, łańcuchach i kablach. Szczególne zastosowanie znajduje w smarowaniu łożysk kół ciężkich transporterów cegieł do pieców, itp.

Zalety
Opakowania: aerozol 400ml.

BREAK FREE TF

Czysty olej o właściwościach chłodząco-smarujących. Szerokie zastosowanie przy wierceniu, gwintowaniu, toczeniu, frezowaniu. Wydłuża żywotność narzędzia i zwiększa prędkość skrawania.

Opakowanie: areozol 600ml.

Gear Lube HD

Smar przystosowany do pracy przy dużych obciążeniach, smaruje i chroni liny stalowe, łańcuchy i części maszyn. Zawiera dwusiarczek molibdenu oraz grafit, które wydłużają żywotność mechanizmów. Jego kapilarna formuła pozwala na penetrację najbardziej niedostępnych miejsc, warstw lin oraz niedostępne ogniwa łańcuchów . Stosowany w urządzeniach wiertniczych, dźwigach, linach kopalnianych, wyciągarkach, w windach, koparkach, zwrotnicach. Odporny na agresywne chemicznie środowisko, warunki pogodowe, sól. Polecany szczególnie w przemyśle stoczniowym, wydobywczym, górniczym. Zakres temperatury pracy: -60 do 120°C.


Opakowanie: aerozol 600ml, 20kg wiadro.