504 127 070
506 158 918
biuro@phuproma.com.pl

OLEJE

PR320

jest syntetycznym olejem łańcuchowym na bazie poliolesteru o niskim stopniu odparowalności. Zapewnia dobrą ochronę antykorozyjną, doskonałe smarowanie i niski stopień zużycia przy dużych obciążeniach. Polecany do smarowania łańcuchów napinających, łańcuchów w piecach reflow, prowadnic, łożysk kulkowych, powierzchni ślizgowych.

Opakowania: 1 litr, 5 litr, 20 litrów.

PR700

to ciężki olej syntetyczny o wysokiej temperaturze. Zapewnia ona trwałą, długo utrzymującą się warstwę smarującą o wysokim powinowactwie do powierzchni metalowych. Nie miesza się z paliwem, olejami mineralnymi, węglowodorami syntetycznymi i może być stosowany jako środek smarowniczy, film ochronny lub bariera. Temperatura stosowania: +280°C. Polecany do stosowania w zaworach urządzeń przemysłu gazowego i naftowego, w wyposażeniu załadunkowym i rozładunkowym w przemyśle naftowym, jako smarujący środek izolujący w przemyśle drukarskim.

Opakowania: 5kg, 20kg.

PR 1003F

olej syntetyczny z certyfikatem H1 dla przemysłu spożywczego do niskich temperatur pracy. Zakres temperatury:-70 °C do +40 °C. Mała lepkość oleju umożliwia wnikanie środka smarnego do właściwego miejsca, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Doskonałe właściwości nawilżające oleju i niskie tarcie wewnętrzne filmu smarowego pozwala zmniejszyć opór/tarcie i zużycie energii. Typowe aplikacje: smarowanie łańcuchów zamrażarek, łańcuchów w magazynach chłodniczych.

Opakowania: 5kg.

PR 1080

Fluorowany olej niepalny, odporny chemicznie, o doskonałych właściwościach smarnych i przenoszących wysokie obciążenia. Maksymalna temperatura pracy: + 200°C. Do długoterminowego smarowania łożysk tocznych, ślizgowych, elastomerów, tworzyw sztucznych. Nadaje się do stosowania w warunkach agresywnych chemicznie i w próżni.

Opakowanie: 950g butelka, 10 kg.

PR1680

Fluorowany olej niepalny, odporny chemicznie, o doskonałych właściwościach smarnych i przenoszących wysokie obciążenia. Maksymalna temperatura pracy: + 280°C. Do długoterminowego smarowania łożysk tocznych, ślizgowych, elastomerów, tworzyw sztucznych. Nadaje się do stosowania w warunkach agresywnych chemicznie i w próżni.

Opakowania: 200g butelka, 1kg, 10kg.

PR 1510

olej chemicznie obojętny oparty na PFPE. Wykazuje doskonałą stabilność termiczną, wysoką odporność na działanie tlenu, charakteryzuje się niską prężnością par i niskim stopniem odparowania w wysokich temperaturach. Jest bezwonny, bezbarwny, niepalny, nie pozostawia osadów. Jest odporny na działanie wody, silnych kwasów i zasad oraz większości organicznych rozpuszczalników.

Opakowanie: 200g butelka, 1kg, 10kg.