504 127 070
506 158 918
biuro@phuproma.com.pl

PASTY MONTAŻOWE

PR-CU GREASE

Pasta montażowa wysokotemperaturowa o dużej zawartości miedzi, bez punktu kroplenia. Temp. zastosowania: -30/+1100°C. Nadaje się do zastosowań przy dużym ciśnieniu i obciążeniu. Zapobiega zacieraniu i zakleszczaniu. Skutecznie działa w zastosowaniach statycznych jak i w smarowaniu detali narażone na drgania i wibracje. Odporna na działanie kwasów, zasad, pary wodnej. Doszczelnia i zapewnia łatwy demontaż . Posiada właściwości elektroprzewodzące i termoprzewodzące.

Opakowania: 500g, 1kg, 5kg, 25 kg, 400 ml aerozol.

AP 812

Pasta montażowa na bazie aluminium do gwintów, kołnierzy, zapewnia ochronę w temperaturze od -20 do 800°C, zapobiega zużyciu materiału, korozji ciernej, zacieraniu, wydłuża znacząco żywotność materiału.

Opakowanie: 400 ml aerozol, 500g.

MP 803 NSF

Montażowa pasta ceramiczna antyzapieczeniowa, dedykowana dla przemysłu spożywczego, posiada certyfikat NSF. Charakteryzuje się znakomitymi właściwościami smarującymi w zakresie temperatur - 20 º C - +150 ºC. Smar stały zawarty w paście wykazuje właściwości separujące do + 1700 º C. Ułatwia demontaż połączeń śrubowych zapobiegając urwaniu śrub. Zapewnia lekką pracę, również po długotrwałym wpływie ciepła i wpływów atmosferycznych. Jest odporna na wodę oraz zapewnia dobrą ochronę przed korozją i zużyciem. Nie zawiera metali i stopów metali. Produkt całkowicie biodegradowalny.

Opakowanie: 400ml aerozol, 250g, 500g, 18kg.

PR405

PR405 jest półpłynną pastą syntetyczną smarno-antyadhezyjną do form ciśnieniowych. Nie zawiera metali. Temperatura zastosowania -30°C do +1200°C . Poniżej 200 °C aplikowana jako smar. Powyżej tej temperatury olej powoli odparowuje pozostawiając powłokę ochronną.

Stosowana jako pasta antyzapieczeniowa przy kołnierzach, śrubach, montażowa przy pasowaniu śrub, piast.
Opakowania: 500g, 1kg, 5kg.

PR405 N00

Wersja płynna pasty PR405. Nie zawiera metali. Temperatura zastosowania -30°C do +1200°C . Poniżej 200 °C aplikowana jako smar. Powyżej tej temperatury olej powoli odparowuje pozostawiając powłokę ochronną.

Stosowana jako pasta antyzapieczeniowa przy kołnierzach, śrubach, montażowa przy pasowaniu śrub, piast.

Nadaje się do smarowania mechanizmów przy małych prędkościach i dużym obciążeniu.

Opakowania: 500g, 1kg, 5kg.

SOLID GREASE

Pasta montażowa oparta na oleju syntetycznym z dużą zawartościa stopów metali. Idealna do stosowania ze stalą nierdzewną. Zapobiega korozji ciernj i zapieczeniom metali przy największych obciążeniach. Ułatwia demontaż do 1200°C.

Opakowania: 500g, 1kg, 5kg.

MP814

to ekologiczna antyzapieczeniowa ceramiczna pasta montażowa o szerokim zastosowaniu i niezwykłych właściwościach smarujących. Ułatwia demontaż połączeń śrubowych zapobiegając urwaniu śrub. Zapewnia lekką pracę, również po długotrwałym wpływie ciepła i wpływów atmosferycznych. Jest odporna na wodę oraz zapewnia dobrą ochronę przed korozją i zużyciem. Posiada znakomite właściwości smarujące w zakresie temperatur - 20 º C - +150 ºC. Smar stały zawarty w paście wykazuje właściwości separujące do + 1700 º C. Całkowicie biodegradowalna.

Smar ceramiczny MULTI PASTE 814 zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, dlatego jest praktycznie nieszkodliwy dla środowiska. Pasta nie zawiera metali takich jak: miedź, nikiel, molibden, cynk, chrom, grafit, które klasyfikowane są jako niebezpieczne odpady dla środowiska naturalnego.

Zastosowanie:
Służy do montażu i rozdzielania metalowych połączeń podzespołów: złączy śrubowych, trzpieni, kołnierzy, powierzchni ślizgowych.

Odpowiednia do stosowania w warsztatach, maszynach budowlanych, tramwajach, pociągach, w maszynach i urządzeniach przemysłu morskiego, instalacjach przemysłowych, maszynach i urządzeniach rolniczych.

Aplikacja:
Nanieść cienką warstwę smaru na wyczyszczoną powierzchnię. Nie mieszać z innymi smarami. Pastę można stosować w kartuszach i systemach centralnego smarowania.

Pasta nie zawiera związków fluorowcowych, nie zawiera związków organicznych o niskiej biodegradowalności.

Opakowania: 400ml aerozol, 500g, 1kg.